Zaproszenie

Wszystko co związane z biotopami wielkich jezior afrykańskich

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
kabal

Post autor: kabal » 4 kwie 2007, o 12:39

Emi pisze: Może gdyby kolega kabal się pojawił na chociaż jednym z nich i oświecił członków GSA, że jest tangą zainteresowany to coś by się myślało w tym temacie :-)
Ja nikogo nie oskarżam i do nikogo nie mam pretensji, że na GSA nie ma Tangi... Stwierdziłem jedynie fakt - a nie formułowałem zarzut (znów więcej się wyczytuje z moich postów niż jest napisane).
Emi pisze: To, ze sie tak zdarzyło, że nikt u nas chyba tangi nie ma nie oznacza jednak, że sie od tego tematu czy biotopu odżegnujemy i nie mielibyśmy ochoty niczego na ten temat posłuchać. Płaszczek też nikt u nas nie ma a jednak prelekcja jest w planach. Po prostu nie wszystko na raz... ;-)
I tu koło się zamyka ;-)
Ja na spotkaniach do tej pory się nie pojawiałem ponieważ, nie widziałem tam dla mnie tematu - a przez to Wy nie widzieliście, że kogoś taki temat może zainteresować (heh)...

Swoją drogą - stowarzyszenia i inne org. chyba powinny ze sobą współpracować, a nie "bić" się o członków i słuchaczy. Co komu szkodzi, że ktoś ppojedzie na spotkanie do Krakowa i nabędzie trochę przydatnej wiedzy, którą następnie będzie mógł się dzielić z ludźmi na Śląsku?!

Jeszcze raz pozdrawiam
Na jakiś czas bez baniaka

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 4 kwie 2007, o 12:48

kabal pisze:Swoją drogą - stowarzyszenia i inne org. chyba powinny ze sobą współpracować, a nie "bić" się o członków i słuchaczy.
Oj oj... a tu chyba kolega wyczytuje więcej niż zostało napisane ;-)
Ja się ze swojej strony bardzo cieszę, ze ktoś pojedzie i przywiezie wiedzę na Śląsk.
kabal pisze:...ktoś ppojedzie na spotkanie do Krakowa i nabędzie trochę przydatnej wiedzy, którą następnie będzie mógł się dzielić z ludźmi na Śląsku?!
Mam rozumieć, że kolega kabal podzieli się z tymi, którzy nie mogli jechać swoją wiedzą po tym spotkaniu? ;-)
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
nietyx
Imię: Michał

Post autor: nietyx » 4 kwie 2007, o 13:02

kabal pisze:Ja na spotkaniach do tej pory się nie pojawiałem ponieważ, nie widziałem tam dla mnie tematu - a przez to Wy nie widzieliście, że kogoś taki temat może zainteresować (heh)...
a ciężko jest napisać na forum i zaproponować o czym chciałbyś posłuchać i zaproponować coś swojego :?:

Awatar użytkownika
kabal

Post autor: kabal » 4 kwie 2007, o 13:03

Emi pisze: Mam rozumieć, że kolega kabal podzieli się z tymi, którzy nie mogli jechać swoją wiedzą po tym spotkaniu? ;-)
Czemu nie?! Jeśli ktoś będzie chciał posłuchać sprawozdania - uzupełnionego nieco o moje skromne doświadczenia. I zakładając, że uda mi się dotrzeć do Krakowa na spotkanie.

ps. Proszę nie mów "kolega kabal" bo to brzmi trochę jak "towarzysz kabal" - hehe :mrgreen: .
Na jakiś czas bez baniaka

Awatar użytkownika
gan

Post autor: gan » 4 kwie 2007, o 13:17

nietykalnx pisze:jak by sie uprzeć to można by było to uznać za spam
Aleś chłopie walnął...
Robert M. pisze:To nie szkoda Wam sił na tworzenie czegos nowego, jak ma sie gotową strukturę w domu?
[...]
A mogę jeszcze spytać, czemu jest podział na aquasilesia i GSA?
[...]
Ostatnie już pytanie - jaki rejon zakreśliliście dla GSA?
Cześć Robert. To taki lokalny folklor ;-) .

Na spotkanie nie przyjadę, bo wiesz co sądzę o tych waszych paskudztwach... :lol:
Pozdrów koniecznie szanowną małżonkę
GAN

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 4 kwie 2007, o 13:21

No cóż towarzyszu... :mrgreen:

Sprawę proponuję dogadać na pw. Mam nadzieję, że uda Ci się pojechać do Krakowa i przywieźć na Śląsk trochę cennej wiedzy. Nie jest wykluczone, ze kiedyś GSA zaprosi jakichś specjalistów z innych miast (jak tu wspomniał Pan Robert), którzy poopowiadają nam o tym czego nie znamy (niekoniecznie jeśli chodzi o biotop jeziora Tanganika) tylko musimy wiedzieć, ze są chętni do słuchania.... i sprawę dogadać z hydrofilem bo to on tu rządzi ;-)
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
Maximus

Post autor: Maximus » 4 kwie 2007, o 19:14

Ja rowniez jestem maniakiem tanganickim :). Mnie osobiscie jesli uda sie zorganizowac transport to oczywiscie na spotkanie do panstwa Mierzeńskich zawitam :) mam przynajmnije wielka nadzieje :)

Awatar użytkownika
Robert M.
Kontakt:

Post autor: Robert M. » 4 kwie 2007, o 23:00

Na spotkanie nie przyjadę, bo wiesz co sądzę o tych waszych paskudztwach... :lol:
Pozdrów koniecznie szanowną małżonkę

No proszę - witaj GAN! Kopę czasu minęło.
Mam nadzieję, że z tym nieprzyjechaniem to żart tylko - kilka(dziesiąt) fajnych osób będzie i mam nadzieję, że zobaczę i Ciebie.

W imieniu Marty - dzięki.

Pomyśl o przyjeździe.

Robert

Awatar użytkownika
Robert M.
Kontakt:

Post autor: Robert M. » 5 kwie 2007, o 14:51

Powiem tak:
Po właśnie jest to spotkanie kwietniowe, żeby móc "przyblizyć" sobie ów biotop.
Robert

Awatar użytkownika
nietyx
Imię: Michał

Post autor: nietyx » 5 kwie 2007, o 15:43

Robert M. pisze:Powiem tak:
Po właśnie jest to spotkanie kwietniowe, żeby móc "przyblizyć" sobie ów biotop.
Robert
to może na majowe by Pan wpadł i nam przedstawił prelekcje ;-)
gan pisze:Aleś chłopie walnął...
dobra przyznaję sie do błędu poniosło mnie każdemu nieraz się to chyba zdarza

ODPOWIEDZ