sklep internetowy akwaria.org

Internetowe sklepy zoologiczne i akwarystyczne

Moderatorzy: piotrK, sagitta

jorki
Imię: Gośka

sklep internetowy akwaria.org

Post autor: jorki » 19 paź 2011, o 14:09

witam

chciałem podrzucić informacje o sklepie internetowym http://www.akwaria.org/" onclick="window.open(this.href);return false;. Dobry, asortyment, przyjazne człowiekowi ceny;d, i co ważne ekspresowa wysyłka. Ostatnio uszkodził mi się stoli pod akwarium, zamówiłem i następnego dnia miałem. To info dla tych co są w ekstremalnych sytuacjach;d

Awatar użytkownika
spy
Imię: Sławek

Re: sklep internetowy akwaria.org

Post autor: spy » 19 paź 2011, o 16:21

Jak widzę, że:

Imię: Gośka

pisze chciałem i zamówiłem, a sklep ma kilka domen .org (które powinni tej formie odebrać, bo są dla organizacji non-profit), a kolejna nazywa się superpreis, to wolę kupić drożej i poczekać dłużej.
Jeśli coś wiem, to napiszę. Jeśli czegoś nie wiem, to... też napiszę, ale mogę się mylić ;P
[375l na ziemi]

Awatar użytkownika
wizjo
Imię: jacek
Kontakt:

Post autor: wizjo » 19 paź 2011, o 19:11

oj tam . oj tam. jak by mi się uszkodził stolik to bym polazł do piwnicy i za 5 minut mam drugi. no ale jak by mi się uszkodził tak że musze kupić drugi(o zgrozo ciekawe co z akwa które na nim stało) to też leże do piwnicy i za max 30 minut stolik stoi jak stał :)

Awatar użytkownika
Lendziu
Imię: Marcin

Post autor: Lendziu » 19 paź 2011, o 22:15

Masakra.. ktoś zalogował się na forum tylko po to, by dać recenzję swojego sklepu..
Moje 1100l z księżniczkami: http://www.forum.gsa.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=8062
.
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Michal
Członek GSA
Imię: Michał
Kontakt:

Post autor: Michal » 19 paź 2011, o 22:19

ceny nic specjalnego, ale tak sobie mysle ze ktos ma niezly magazyn jak ma te wszystkie baniaki i klatki na stanie jak twierdzi

Awatar użytkownika
Lendziu
Imię: Marcin

Post autor: Lendziu » 19 paź 2011, o 22:39

takie sklepy mają przeważnie asortyment podstawowy, a resztę domawiają, jeśli trzeba, więc przesyłka może potrwać kilka dni, bo droga dłuższa (producent/hurtownia - sklep - klient).. ewentualnie sklep sprzedaje, a producent/duża hurtownia wysyła w jego imieniu, ale to raczej nie jest możliwe, przy jednostkowych ilościach..

więc, albo się zejdzie do piwnicy, jak Wizjo, i naprawi szafkę w 30 minut, albo się czeka tydzień czasu.
Moje 1100l z księżniczkami: http://www.forum.gsa.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=8062
.
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Awatar użytkownika
Seboos
Administrator
Imię: Sebastian
Kontakt:

Post autor: Seboos » 19 paź 2011, o 22:50

Proponuję się wstrzymać z komentarzami dopóki ktoś nie skorzysta z oferty sklepu i wtedy będzie mial prawo oceniać. Na razie widzę, że jakaś zazdrość lub inne czynniki tutaj decydują w dyskusji.
W każdej organizacji znajdzie się jedna osoba, która wie, co jest grane. Ta osoba powinna zostać natychmiast zwolniona ;)

Awatar użytkownika
spy

Post autor: spy » 20 paź 2011, o 09:14

Właśnie chodzi o te inne czynniki, które nie wzbudzają zaufania do sklepu. Chyba chodzi o to, abyśmy sobie pomagali? Nie sądzę, żeby ktoś miał być zazdrosny, bo nie ma też o co. Chyba, że o nadużycia, jakich właściciel się dopuścił.
Z drugiej strony - popatrz na GSA. Rejestrowałeś domenę w org.pl dlatego, bo miałeś taki kaprys, czy dlatego, że jest ona przeznaczona dla takich właśnie organizacji, jak GSA? Dla podmiotów nastawionych na biznes są inne domeny, z założenia w innych cenach.
Jeśli coś wiem, to napiszę. Jeśli czegoś nie wiem, to... też napiszę, ale mogę się mylić ;P
[375l na ziemi]

Awatar użytkownika
Seboos
Administrator
Imię: Sebastian
Kontakt:

Post autor: Seboos » 20 paź 2011, o 09:35

Co do domen i rozszerzeń się zgadzam. Natomiast nadal uważam, że nie jest to temat na tą dyskusję i proszę jej więcej nie kontynuować. Dział służy do innych rzeczy niż wytykanie komuś takich czy innych zagrań marketingowych. Nie chcesz - nie kupuj ... ale nie komentuj.
W każdej organizacji znajdzie się jedna osoba, która wie, co jest grane. Ta osoba powinna zostać natychmiast zwolniona ;)

Awatar użytkownika
spy

Post autor: spy » 20 paź 2011, o 09:51

http://www.gsa.org.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=265" onclick="window.open(this.href);return false;

Cytat::

Zasady umieszczania informacji o firmach i sklepach

Post przez Emi » 31 maja 2007, o 13:24
Krótkie zasady umieszczania informacji w tym dziale:

1. W tym dziale umieszczamy adresy sklepów akwarystycznych/zoologicznych oraz przedstawiamy własne opinie na ich temat.
2. Umieszczanie komercyjnych reklam sklepów jest zabronione.
[375l na ziemi]

Zablokowany