Sklep internetowy "Kasandra"

Internetowe sklepy zoologiczne i akwarystyczne

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
Kadav
Imię: Zdzichu

Re: Sklep internetowy "Kasandra"

Post autor: Kadav » 4 sty 2010, o 18:40

ajaj ja już zamówiłem, ale jakby co to pisać na pw to się dogadamy. Bo jeszcze nie zapłaciłem :))
Obrazek
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Obrazek

PeIHa

sabina26

Post autor: sabina26 » 4 sty 2010, o 19:08

ja tylko potrzebuję gałęzatkę nic więcej i to nie kosmiczne ilości max 5szt., z tym że jakby ktoś coś więcej potrzebował to połączymy siły, zawsze takich osób uzbiera się trochę

Awatar użytkownika
Yrr
Imię: Przemo

Post autor: Yrr » 5 sty 2010, o 08:54

No to umówmy się na ten luty. Osoby chętne proszę się tu dopisywać - zrobimy jedno zbiorcze zamówienie.

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 5 sty 2010, o 08:57

Koniec lutego? :shock:

To ja sobie to jakoś inaczej załatwię...
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
Yrr
Imię: Przemo

Post autor: Yrr » 24 paź 2010, o 15:58

W piątek (22.10.2010) przyszło zamówienie, za które zapłaciłem przelewem 27.09.2010. Rozumiem, że realizacja się odwlekła bo rośliny, na której najbardziej mi zależało niestety nie udało się sprowadzić, natomiast nie rozumiem dlaczego nikt mnie o tym fakcie nie poinformował, po upływie 14 dni, które podają w regulaminie jako maksymalny termin realizacji zamówienie. Jak zapytałem co z zamówieniem, to bardzo szybko zareagowali, dogadaliśmy się na inną roślinę i dostałem w ramach przeprosin 2 gałązki innej rośliny jako gratis i 2 całkiem spore rośliny, których nie potrafię zidentyfikować :).

Rośliny przyszły w bardzo różnej kondycji. Jeśli coś w sklepie mają w dużej przecenie, to najprawdopodobniej długo leży i jest w fatalnej kondycji. Osobiście mnie to nie przeszkadza, bo skoro płacę grosze to cudów nie oczekuję, choć fajnie by było gdyby napisali kilka słów na ten temat.

Niestety Aponogeton Ulvaceus - Onowodek Sałatnicowaty w trakcie transportu potracił prawie wszystkie liście, zostały tylko 4. Wielka szkoda, bo patrząc na sałatę, którą wyrzuciłem, przed wysłaniem musiała to być naprawdę piękna roślina.

Pewnie skorzystam jeszcze z ich usług, głównie ze względu na ceny i dostępność roślin, których nie dostanie się w naszych sklepach. Choć ta dostępność to też trochę umowna, bo dostępna w chwili składania zamówienia krynia tajlandzka, okazała się nie do zdobycia.

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 25 paź 2010, o 08:42

Yrr pisze:Niestety Aponogeton Ulvaceus - Onowodek Sałatnicowaty w trakcie transportu potracił prawie wszystkie liście
U mnie dokładnie to samo się stało. W trakcie transportu odpadły prawie wszystkie liście ale roślina szybko odbiła w akwarium.
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
Kadav
Imię: Zdzichu

Post autor: Kadav » 25 paź 2010, o 09:00

Kilkakrotnie u nich zamawiałem roślinki. Raz jestem prze szczęśliwy, raz rozczarowany. Raz przychodzą rośliny, które zamówiłem (często w nadmiarze + jakieś gratisy), raz przyjdą rośliny których nie zamówiłem (dotyczy zwłaszcza cryptocoryn). Raz dostaję rośliny w dobrej kondycji, raz dostaję kiszonkę (jak np. ostatnio).

W sumie, jak miałbym ich ocenić to raczej pozytywnie, ale mam małe "ale"
Obrazek
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Obrazek

PeIHa

Awatar użytkownika
spy
Imię: Sławek

Post autor: spy » 8 cze 2011, o 11:53

A ja ich nie polecam. Moim zdaniem są śmieszni i niepoważni. Odnoszę wrażenie, że realizują część zamówienia, która im pasuje, a resztę dorzucają z tego, co im zbywa. Przykład? Zamówiona glosia - w zamian 15cm żabienice. Na trawnik w sam raz, nie? Maile można sobie słać, telefony po drugim razie przestają odbierać. Na szczęście teraz zamknęli handlowanie. I dobrze. Zamówiłem roślin za stówę, nie dostałem 40% z tego, co zamówiłem, a ten syf, który mi przysłali "zamiast" to najchętniej wsadziłbym im z powrotem przez otwór na drugim końcu ciała. I popchnął porządnym kopniakiem, żeby za wcześnie nie wyszło z powrotem.
Jeśli coś wiem, to napiszę. Jeśli czegoś nie wiem, to... też napiszę, ale mogę się mylić ;P
[375l na ziemi]

ODPOWIEDZ