Sklep internetowy "Kasandra"

Internetowe sklepy zoologiczne i akwarystyczne

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Sklep internetowy "Kasandra"

Post autor: Emi » 8 paź 2007, o 15:09

Kupowałam ostatnio rośliny w sklepie "Kasandra" w Ełku. Ich adres internetowy to www.holender.vdn.pl.
Zależało mi na kryptokorynach, które u nas, w śląskich sklepach są śmiesznie drogie i żabienicach, których u nas jest jak na lekarstwo oraz dla kolegi kilka rodzajów roślin o czerwonym zabarwieniu liści. Dostałam wszystko co chciałam i jeszcze więcej w postaci miłych gratisów. Ceny są bardzo, bardzo przystępne.
Wbrew moim obawom, po poście Dawida na temat kondycji roślin z tego sklepu - zielsko było w bardzo dobrym stanie a wysyłka błyskawiczna.

Polecam.
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
kresone

Post autor: kresone » 8 paź 2007, o 15:25

no to jak to u ciebie było z tymi kryptokorynami
w cenie jednej jest jedna sadzonka czy koszyczek czy jak
bo przyznam się że jak ja kupuję kryptokoryny to za ok 10 zł kupuje zawsze koszyczek w którym jest od 3 do 6 sadzonek ale to się tyczy tylko tych krypto koryn z upraw emersyjnych, zdaje się że plantis

Awatar użytkownika
Emi
Administrator

Post autor: Emi » 8 paź 2007, o 15:41

Akurat kryptokoryn nie kupiłam bo znalazłam tam lepsze cacka a ta na którą polowałam (c.parva) akurat była niedostępna. Z tego co widziałam w opisie produktu to dotyczy 1 sztuki. Jeśli chodzi o te mniejsze to nie wiem.
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
uzzi

Post autor: uzzi » 8 paź 2007, o 16:29

Też polecam gorąco ten sklep :mrgreen: Kupywałem tam już dwukrotnie i zawsze rośliny były w doskonałej formie oraz w większej ilości niż zamawiałem. Miła i profesjonalna obsługa etc. :D
200l - Ryuboku
63l - Nature

Awatar użytkownika
Emi
Administrator

Post autor: Emi » 8 gru 2007, o 14:29

Widziałam, ze zmienili adres sklepu na www.holender.org
Pozdrawiam,
Emi

sabina26

Re: Sklep internetowy "Kasandra"

Post autor: sabina26 » 4 sty 2010, o 13:22

Ceny są powalające! Chętnie bym cosik kupiła ale na moje małe potrzeby szkoda fatygi.

PS.: gdyby ktoś zamawiał to proszę o sygnał ;)

Awatar użytkownika
Emi
Administrator

Post autor: Emi » 4 sty 2010, o 14:11

Jakbyś zamawiała to chętnie się dołączę. Ponieważ nie interesują mnie rośliny tylko inne rzeczy to mogę odebrać na spotkaniu. Tak nawiasem mówiąc jak zamawiasz rośliny to polecam kuriera.
Pozdrawiam,
Emi

sabina26

Post autor: sabina26 » 4 sty 2010, o 14:28

A więc w razie czego jesteśmy już we dwie :) ludziska dajcie znać kto się na to chce łapkę położyć wtedy wysyłka wyjdzie taniej-baa całe zakupy :lol:

Awatar użytkownika
Yrr
Imię: Przemo

Post autor: Yrr » 4 sty 2010, o 15:58

Ja chętnie bym jakieś rośliny zamówił, ale potrzebuję czasu na przejrzenie oferty i wybranie czegoś.

sabina26

Post autor: sabina26 » 4 sty 2010, o 17:02

Spokojnie może umówimy się na jakiś konkretny termin tak żeby dostawa była w czasie ferii zimowych tj:15-28luty? To jak długo będzie dochodzić zamówienie, wie ktoś może?

ODPOWIEDZ