www.star-fish.com.pl

Internetowe sklepy zoologiczne i akwarystyczne

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
LiZaRd
Imię: Łukasz
Kontakt:

www.star-fish.com.pl

Post autor: LiZaRd » 18 wrz 2010, o 11:30

Na wstępie dodam, że nie jestem ani właścicielem, ani to nie moja firma :)

Zaraziłem się akwarystyką morską jakieś 3 lata temu, postanowiłem założyć swój pierwszy zbiornik ze słoną wodą itd. Zaczęło się od czytania, szukania na forach i uczenia się na innych przykładach. Zadając pewnego dnia ścisłe pytanie do jednego z użytkowników nawiązałem więź. Osoba ta zaczęła mi pomagać, udzielać szczegółowych informacji, tak powstała moja pierwsza solanka.

Obrazek

Założyłem ją po roku czytania, zbierania informacji etc. Nie założyłbym jej bez pomocy i informacji od Marcina, dziś akwarium ma 2 lata i prezentuje się IMHO całkiem przeciętnie :) Nigdy nie spotkałem Marcina oko w oko, ale zaczęliśmy korespondować, dowiedziałem się o jego planach, marzeniach i postanowiłem pomóc w ich urzeczywistnieniu. Postawiłem stronę jego sklepu: http://www.star-fish.com.pl

Do dziś dzień korzystam z porad Marcina, kupuję u niego zwierzęta, etc. i naprawdę polecam Wam ten sklep, zwierzęta są ładne, duże, ZDROWE! i w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli zakłdacie zbiornik możecie smiało napisać do Marcina z prośbą o wycenę, a gwarantuje Wam, że cena mile Was zaskoczy :) Mam nadzieję, że jest mniej komercyjnie i nie jest to teraz stricto reklama, a podzielenie się z Wami moją opinią na temat człowieka, który to co robi, robi z pasją, a nie dla pieniędzy tylko i wyłącznie. POLECAM!
Obrazek
50x30x35, 52 litry
Mój dziennik | Moje filmy

Awatar użytkownika
Kadav
Imię: Zdzichu

Re: www.star-fish.com.pl

Post autor: Kadav » 18 wrz 2010, o 13:06

Właściciel tego sklepu jest również moderatorem na jednym z forów internetowych. Zawsze służy dobrą radą jeżeli chodzi o zbiorniki morskie :)

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Obrazek

PeIHa

ODPOWIEDZ