sklep malawishop sosnowiec

Internetowe sklepy zoologiczne i akwarystyczne

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
kulus12
Imię: Radek

Re: sklep malawishop sosnowiec

Post autor: kulus12 » 30 mar 2010, o 07:32

Ja kupuje u nich pokarmy i jest wszystko ok plus zawsze jakiś gratisik dorzucą, jeśli chodzi o malawi z teatralnej to chyba firma jest u schyłku lub przed naprawdę wielkim remontem bo w zeszłym tygodniu wyglądało u nich strasznie, resztki artykułów, resztki ryb i ogólny bajzel
Pozdrawiam Radek :)

Awatar użytkownika
Seboos
Administrator
Imię: Sebastian
Kontakt:

Post autor: Seboos » 30 mar 2010, o 07:55

tata502 pisze:na moję niezadowolenie usłyszałem że to przecież jedno
Jedno to jest kółko w taczce ...
Byłoby wszystko jedno gdybys dostał Akwa-Rynkar bo Diversa to właśnie ta firma. Nie piszesz czy pokrywa to standardowa wytłoczka czy coś lepszego. Prawdopodobnie
wytłoczki to faktycznie to samo zapewne, co nie zmienia faktu, że jak chcesz towar X to masz dostać X a nie Y.
tata502 pisze:z tego co mi mówiono w kilku sklepach akwarystycznych między wromakiem a diversą jest kolosalna różnica,choćby w wykonaniu pokrywy
Przy najbliższej okazji przyjrzę się z ciekawości jednym i drugim ...

Swoją droga - może na Wromaku sprzedawca więcej zarobił niż na Diversie :?:

P.S.
tata502 - używaj prosze duzych liter po kropkach - bez tego wszystko się zlewa w jedną calość.
W każdej organizacji znajdzie się jedna osoba, która wie, co jest grane. Ta osoba powinna zostać natychmiast zwolniona ;)

Pemek
Imię: Przemek

Post autor: Pemek » 30 mar 2010, o 08:28

Z tego co sie orientuje to Wromak jest tańszy, Dla przykładu w konkurencyjnym sklepie Malawi przy pokrywie 150x 50 róznica jest ponad 100 pln
"Zainspirowany niepowtarzalnym pięknem natury"

Awatar użytkownika
Seboos
Administrator
Imię: Sebastian
Kontakt:

Post autor: Seboos » 30 mar 2010, o 08:56

Pemek pisze:
Z tego co sie orientuje to Wromak jest tańszy, Dla przykładu w konkurencyjnym sklepie Malawi przy pokrywie 150x 50 róznica jest ponad 100 pln
No i sprawa jest jasna ;)
W każdej organizacji znajdzie się jedna osoba, która wie, co jest grane. Ta osoba powinna zostać natychmiast zwolniona ;)

ODPOWIEDZ