Rybarium.pl

Internetowe sklepy zoologiczne i akwarystyczne

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
Arek104
Imię: Arek

Rybarium.pl

Post autor: Arek104 » 2 wrz 2015, o 13:25

W sklepie internetowym www.rybarium.pl kupiłem sporo rzeczy i wszystko dotarło. Jednak gdy ktoś potrzebuje kupić jakąś rzecz w trybie pilnym to odradzam ten sklep. Uszkodziła mi się wkładka zaworów w filtrze, mimo zapewnień na stronie internetowej: "Jeżeli część do filtra potrzebna jest Ci w sytuacji awaryjnej – prosimy o kontakt telefoniczny – takie zamówienia są przez nas traktowane priorytetowo. Jeżeli poszukiwanej przez Ciebie części nie ma w naszym magazynie, a sytuacje jest pilna – często mamy możliwość wyjęcia potrzebnego elementu z filtra przeznaczonego do sprzedaży – wtedy potrzebny Ci element dowiezie do Ciebie kurier UPS w ciągu 24h.". Podczas kontaktu telefonicznego w poniedziałek zostałem zapewniony, że najpóźniej część dotrze do mnie w środę. Dzisiaj dowiedziałem się, że najprawdopodobniej będzie w piątek (zobaczymy). Po za tym w sklepie tym przyznawane są rabaty. W związku z moimi poprzednimi zakupami na większą kwotę przyznano mi rabat 8%, jednak przy teraźniejszym zakupie rabat w ogóle nie jest uznawany.
Pozdrawiam
Arek

ODPOWIEDZ