Pyskowice

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

yaroyankol
Imię: Jarek

Pyskowice

Post autor: yaroyankol » 16 mar 2012, o 17:09

Szukałem i nie znalazłem więc zamieszczam info.
Po dłuższym czasie udało mi się dzisiaj zawitać do firmy Tomstone w Pyskowicach zajmującej się ogólnie rzecz ujmując "kamieniami". Zajmują się sprzedażą kamieni, skał i korzeni.Wybór jest nie lichy a i ceny przyzwoite bo za dosłownie pół bagażnika łupka kwarcowego zapłaciłem raptem 10zł. Miałem przyjemność rozmawiać z właścicielem tegóż przybytku i dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. Jedną z nich była informacja że może sprowadzić praktycznie każde kamienie w dobrej cenie bo w Belgii posiada jeden z najwiekszych zakładów importująco/eksportujących w Europie. Druga zaś jest taka że świeża dostawa kamieni przyjeżdża w najbliższy poniedziałek. Gość w szerokim zakresie zajmuje się oczkami wodnymi i fontannami ale ponoć sprowadza też materiały do morszczyzny dla grona klientów więc co poniektórych z Was może to jakimś stopniu zainteresować. Jedynym mankamentem jest to że ciężko się do nich poprostu dostać. Właściciel z pracownikami jak nie jadą własnie po kamienie to mają jakies poważne zlecenia i na miejscu nie zostaje osoba na tyle kompetenta aby coś sprzedać albo sama brama jest prawie wiecznie zamknięta :D . Aczkolwiek posiadają stronę internetową dośc bogato ilustrowaną i z podanymi cenami. Na niej jest również podany telefon do właściciela - polecam wcześniej przedzwonić i umówić się na wizytę. Gość b.dobrze mówi po polsku i zna się na rzeczy :)
Adres to :
ul. Mickiewicza 120
44-120 Pyskowice

Od Pyskowic w kierunku j. Dzierżno zaraz za ostatnimi zabudowaniami(budynki z czerwonej cegły chyba po jakiejś przepompowni)
Na początek jednak polecam zapoznać się z ich witryną : http://www.tomstone.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mam nadzieję że informacja przyda się forumowiczom pragnącym założyć lub wzbogacić swoje baniaki :)

ODPOWIEDZ