Hurtownie akwarystyczne

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
spy
Imię: Sławek

Re: Hurtownie akwarystyczne

Post autor: spy » 15 lut 2012, o 12:25

Byłem tam 3 lutego. Sklep jest za Biedronką, w podwórzu. Otwarty. Jak dla mnie bida z nędzą. Jakieś gupiki i molinezje, nic ciekawego. Z roślin nie było nic, może dwie pływające w jakichś akwariach. Z techniki, pokarmów it. mało co. O ceny nawet nie pytałem. Wychodząc zniesmaczony, zaczepił mnie właściciel, czy czegoś nie szukam, bo będzie jechał po ryby. A że ja nie szukam, tylko poluję na jakieś okazje, to się grzecznie pożegnałem. Nie wiem, czy to dobry sklep czy nie. Jak będę jeszcze w okolicy, to tam podjadę sprawdzić. Do dwóch razy sztuka, potem się ewentualnie skreśli.
Jeśli coś wiem, to napiszę. Jeśli czegoś nie wiem, to... też napiszę, ale mogę się mylić ;P
[375l na ziemi]

Awatar użytkownika
Lendziu
Imię: Marcin

Post autor: Lendziu » 1 mar 2012, o 18:37

Ten sklep koło Biedronki na ul. Ofiar Terroru to ma koleś, który wcześniej sprzedawał ryby w Radlinie w jakimś domku prywatnym.. od niedawna jest w Rydułtowach, bo tu jest "zagłębie" ryb akwariowych, jak widać po poniższych linkach.. :rotfl:

Chcecie ryby to trzeba uderzyć tutaj:
1. Rydułtowy ul. Wróblewskiego 12 - ok 80 akwariów, tylko ryby, zero sprzętu, ceny jak z giełdy, co poniedziałek nieczynne do południa, bo właściciel jeździ po ryby na giełdę..: http://www.cylex.pl/firmy/hodowla-ryb-i ... 50400.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A.. i znalazłem jeszcze kolejną hurtownię/hodowlę w Rydułtowach, oddaloną od powyższej hurtowni o jakieś 700-1000m:
2. Rydułtowy ul. Gajowa 9: http://www.firmy.net/rybki-akwariowe,rydultowy.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje 1100l z księżniczkami: http://www.forum.gsa.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=8062
.
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Awatar użytkownika
Stasiek50
Imię: Stanisław

Post autor: Stasiek50 » 13 mar 2012, o 11:59

Byłem dzisiaj w Rydułtowach jak pisałem wcześniej,że jadę.Na ul Wróblewskiego ten gość już nie sprzedaje.Sprzedaje obok Biedronki.Nie wiem tylko której bo są 2 w Rydułtowach.Byłem w jednej gdzie się przeniósł.Rozmawiałem z nim.Powiedział,że to on sprzedawał na Wróblewskiego.Musiałem się upewnić.Ryb ma tam jak na lekarstwo.Ceny już nie takie jak miał.Są wyższe.Twierdzi,że wszystko zdrożało itp.Paletek nie było/Krissek pytał/.Kilka akwariów jeszcze przybędzie za około 2 miesiące.Ryby podobno ma dzisiaj jeszcze przywieźć ale ...wiadomo..jak to jest.Wszyscy tak mówią.Ogólnie ponarzekał i pogadał dłużej.Ogólnie miły gość,choć groźnym próbuje być aby mu za dużo gratisów nie wyciągać :P
Byłem też na Gajowej.Długo szukałem wejścia.Ogólnie dojście i wejście to....makabra/nic gorszego nie znalazłem/.Facet mnie tam nawet próbował nie wpuścić ale wiadomo...trochę zdesperowany byłem szukaniem to poruszałem się do przodu.
A,że nie wyglądam na huherko to coś tam pooglądałem.W końcu w trójkę mnie doprowadzili do drzwi :rotfl:
Ja żartowałem jak zwykle,oni chyba nie.Warunki obskurne.Sprzedają tylko sklepom.Nic bym nie kupił.To moje zdanie oczywiście.Paletek też nie mieli/nie zauważyłem/.Bojowniki w kubkach,jak w sklepie.Mam tylko nadzieję,ze mają jeszcze gdzieś indziej miejsce do sprzedaży bo żal rybek.I tym miłym akcentem zamykam sprawę na dziś.

mzz1980
Imię: seb

Post autor: mzz1980 » 13 mar 2012, o 14:08

witam jestem włascielem tej owej hurtowni jak to nazwał stanisław bo to jest hodowla a nie hurtownia a ze niema reklam i jest pozamykane to jest tylko moja osobista sprawa .A i to niby kiedy byłes u mnie na hodowli dzisiaj? hahaha. Był tu jakis kolo ale go wyprosiłem z kultura(niektórzy tego nie maja ) mówiac mu ze sprzedaży detalicznej nie prowadze to na hama chciał wejsc do srodka i chciał kupic 20 gupików , ale zobaczył tylko zarys wejscia drzwi do hodowli rostalismy sie w korytarzu i na tyle.
ps. słuchaj, ze nie zostałeś wpuszczony ani obsłużony to nie wypisuj bzdur i nie obrazaj nikogo bez podstawnie a jezeli masz jakie jeszcze obiekcjie i zapytania to jestem co dzienie na hodowli zapraszam mozemy se porozmawiac w cztery oczy o akwarystyce zobaczymy co wiesz . hehehe
dziekujie i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 mar 2012, o 15:09 przez mzz1980, łącznie zmieniany 1 raz.

slawek
Imię: sławek

Post autor: slawek » 13 mar 2012, o 14:44

ps. słuchaj, ze nie zostałes wpuszczony ani obsłużony to nie wypisuj bzdur i nie obrazaj nikogo bez podstawnie a jezeli masz jakie jeszcze obiekcjie i zapytania to jestem co dzienie na hodowli zapraszam mozemy se porozmawiac w cztery oczy o akwarystyce zobaczymy co wiesz . hehehe
dziekujie i pozdrawiam
mzz1980
ALE POSZOŁ PO BANDZIE :twisted:
Zbrojniki na 1 miejscu . Posiadam Hypancitrusy L-260 ,L-333, L-066,L-340, kilka różnych peckoltii Sturisomy areum i wielkiego L-200 baryancitsrus 21 cm.

Awatar użytkownika
Kadav
Imię: Zdzichu

Post autor: Kadav » 13 mar 2012, o 14:57

mzz1980 i właśnie chłopaczku chyba się pożegnaliśmy ;)
Obrazek
Obrazek

Obrazek

PeIHa

mzz1980

Post autor: mzz1980 » 13 mar 2012, o 15:06

przepraszam wszystkich forumowiczów za moje nie cenzuralne słowo ale naprawde pusciły mi nerwy przez takie kłamliwe wpisy jeszce raz przepraszam i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kadav
Imię: Zdzichu

Post autor: Kadav » 13 mar 2012, o 15:07

mzz1980, jasne... Tylko idzie to napisać po ludzku, bo to co napisałeś świadczy tylko o Tobie.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Obrazek

PeIHa

mzz1980

Post autor: mzz1980 » 13 mar 2012, o 15:11

juz zmieniłem jest ok

Awatar użytkownika
Santomi
Imię: Tomasz
Kontakt:

Post autor: Santomi » 13 mar 2012, o 15:14

Proszę o zaprzestanie dyskusji w takim tonie kolego mzz1980
Post edytowałem z brzydkich i obraźliwych słów, co będzie dalej zadecydują odpowiedzialni w tym dziale moderatorzy.
Kostka
Pozdrawiam brać akwarystyczną!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

ODPOWIEDZ