Piekary Śląskie

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Bartosh

Piekary Śląskie

Post autor: Bartosh » 10 lip 2007, o 18:58

Polecam wszystkim sklep w Piekarach przy Wolności - niedaleko kościoła w centrum piekar. Właściciel znający się na rzeczy. Sklep głównie akwarystyczny ;) Duża wiedza i doświadczenie z Tropheusami. Ostatnio pojawiła się nawet morszczyzna ;) Pozatym zbrojniki, malawii i cała reszta ;)
http://faunaiflora.com/

Awatar użytkownika
neonka_T.G.

Post autor: neonka_T.G. » 8 wrz 2007, o 21:20

byłam, byłam!! 8-)
nowy regał akwarystyczny "się robi", a solniczka serio efektowna... i nawet ślizg pływa :mrgreen:
skała czysta, zadbana, akwarium nie zachwyca rozmiarami, ale nie ilość, a jakość.
z pewnego źródła wiem, że już w piątek nowe ryby.... trzeba to looknąć :mrgreen:

[ Dodano: 2007-09-17, 20:14 ]
FiF, nowa stronka?? Obrazek
gdzie żaby?? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 4 paź 2007, o 12:51

Również byłam i byłam pod wrażeniem ogromnej wiedzy właściciela sklepu. Do każdego klienta podchodził bardzo indywidualnie i swobodnie, że aż człowiek czuł się mile widziany. Roślin akurat było generalnie mało ale w dobrej kondycji, ryb dość dużo i niebanalne (kiryski i zbrojniki, których nie widziałam w okolicy najbardziej mnie zainteresowały) a ceny umiarkowane.
Sklep czysty, akwaria bardzo zadbane, widać, ze właściciel jest akwarystą choćby po pięknym akwarium morskim w sklepie, wielkim akwarium z pielęgnicami i małym akwarium typu "korzeniowisko" ;-)

PS. Sklep opisywany przeze mnie nazywa się "Fauna i flora" i jest w głębi ul. Wolności. W pobliżu jest jeszcze jeden zoologiczny ale nie byłam. Nazywa się zdaje się "Złota rybka" czy coś w ten deseń.
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
neonka_T.G.

Post autor: neonka_T.G. » 24 paź 2007, o 17:45

ja również miałam na myśli faune i flore
naturalnie 8-)

GrzegorzKosmider
Imię: Grzegorz

Re: Piekary Śląskie

Post autor: GrzegorzKosmider » 3 kwie 2009, o 21:50

byłem dzisiaj, koleś bardzo w porządku, sporo ma tych rybek, sporo też jak zrozumiałem może mieć jak trzeba. ogólnie zrobiło na mnie wrażenie posiadanie kilka ciekawych zbrojników i kondycja roślinek ;-)
260L Roślinno - Dekoracyjne

Awatar użytkownika
Ursus
Imię: Bartosz

Post autor: Ursus » 10 kwie 2010, o 14:01

na dzień dzisiejszy według mojej wiedzy w Piekarach wygląda to tak:

VENUSTA
Bytomska 184B
41-940 Piekary Śląskie
(podwórko z prawej strony od sklepu z drewnem, niedaleko Bazyliki)
---------------------------
SKALAR
Bytomska 160
41-940 Piekary Śląskie
(przy Bazylice)
Sklep zoologiczno - wędkarski
Bytomska 204
41-940 Piekary Śląskie
(na przeciw sklepu z oknami)
Wodny Świat
Bytomska 185
41-940 Piekary Śląskie
(na przeciw sklepu z drewnem, niedaleko Bazyliki)
Sklep zoologiczny przy Carrefour Express
Śląska 1
41-943 Piekary Śląskie
(przy dworcu na Osiedlu Wieczorka)
Fauna i Flora
Wolności 7
41-940 Piekary Śląskie
(niedaleko I LO i ul. Wyszyńskiego)
Złota rybka
Franciszka Żwirki 13
41-940 Piekary Śląskie
(niedaleko I LO i ul. Wyszyńskiego)
Polecić moge Faune i Flore oraz Skalara - i tam i tam właścicielami są ludzie którzy są akwarystami więc można z nimi pogadać i znają się na temacie.
Sklep przy Bytomskiej 204 jest głównie wędkarski więc nie ma tam wiele z akwarystyki. Wodny Świat jest nowy więc jeszcze nie wiele moge powiedzieć poza tym że jest czysto, schludnie, pani sprzedająca wydaje się znać na rzeczy. Sklep przy Carrefourze nie ma ryb bo im sie regał w sklepie nie zmieścił :D - chociaż ostatnio widziałem bojowniki w kubeczkach ;) a w Złotej Rybce dawno nie byłem - ale kiedyś było słabo - wyglądało jakby Pan dopiero się uczył prowadzenia biznesu i rybek - może dziś jest inaczej. To chyba wszystko jeżeli chodzi o Piekary - chociaż możliwe że coś pominołem :)

Qunik93
Imię: Kamil

Post autor: Qunik93 » 3 sty 2012, o 17:12

Jeśli chodzi o Piekary, to tylko Fauna&Flora pana Michała ;)
Świetny wybór rybek, pokarmów, roślin, a przede wszystkim - sprzedawca podchodzący do swojej pracy z pasją! to się ceni, polecam ten sklep:)

Awatar użytkownika
spy
Imię: Sławek

Post autor: spy » 4 sty 2012, o 02:06

Mogę z czystym sumieniem potwierdzić tę opinię.
Jeśli coś wiem, to napiszę. Jeśli czegoś nie wiem, to... też napiszę, ale mogę się mylić ;P
[375l na ziemi]

ODPOWIEDZ