Tarnowskie Góry

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Rafał

Tarnowskie Góry

Post autor: Rafał » 22 sty 2007, o 20:27

"ABC Psa i Kota"
ul. Lompy 10,
tel. 032 285 89 50

"ABC Psa i Kota"
ul. Gliwicka 6,
tel. 032 768 86 52

"Arra"
ul. Ratuszowa 1

"Tarzan Zoo"
ul. Zagórska 158,
tel. 032 380 43 07

"Zbych"
ul. Lompy 6,
tel. 032 285 89 12

Bloody

Post autor: Bloody » 19 kwie 2007, o 20:38

Niedaleko Tarnowskich Gór, a dokładnie w Świerklańcu znajdziemy supermarket ogrodniczy "Ogród Śląski". Sporo towaru w tym także do oczek wodnych, rybki również, włącznie z gatunkami mało pospolitymi ( przynajmniej dla mnie :) ).
Nie należy się tam jednak spodziewać jakis porad, a same zbiorniki...hmmm, zdarzają sie jakies martwe pływające sztuki.
Mają kilka akwariów jako eksponaty, oraz stawik z karpiami Koi i czymś tam jeszcze.
Moja ocena to 7/10 dzięki dużemu wyborowi i to nawet w krewetkach ( cztery gatunki dziś widziałem ).

Michal
Członek GSA
Imię: Michał

Post autor: Michal » 11 lip 2007, o 21:26

Co sklepow w Tarnowskich Górach to prym wiedzie Zoo Paleta na Lompy 6, gość się zna na rzeczy, często bywają ciekawostki akwarystyczne. Znam gośćia ładnych parę lat kiedyś zajmował sie paletami teraz poszedł w Tropheusy. A teraz planuje odpalic na sklepie solniczkę 300 L. Ma ładnie zapowiadjące się akwarium roślinne 2 m.
Centrum ogrdnicze "Żurek" w świerklancu- ceny przesada, wiedza raczej coś w okolicy "0". Sklep raczej na poziomie marketu, duży wybór i nic więcej co do ryb zawsze jak tam jestem po jakieś roślinki do grodu to niestety martwe ryby są w zbiorniku. Pomieszana SA z Malawi. Na ale to i to pielęgnica taka tam jest wiedza.
Michał

Bloody

Post autor: Bloody » 3 sie 2007, o 00:39

Taka ciekawostka, ale słyszałem że w Palecie w Tarnowskich Górach jest obecnie akwa morskie.

Michal
Członek GSA
Imię: Michał

Post autor: Michal » 3 sie 2007, o 20:42

Bloody pisze:Taka ciekawostka, ale słyszałem że w Palecie w Tarnowskich Górach jest obecnie akwa morskie.
A i jest taka nano rafka 300 L + 1 garbik ma luz w baniaku.

[ Dodano: 2007-09-07, 22:59 ]
No i morszczak się rozwija, już nawe śliz zeżarł glony :-P

neonka_T.G.

Post autor: neonka_T.G. » 8 wrz 2007, o 21:44

zoopaleta
TG Lompy 6
a nie jakis tam "zbych" :mrgreen:

zoopaleta@o2.pl
www.zoopaleta.pl

PS ładny sarkopyton i jeszcze kilka innych żyjątek w tej solniczce :mrgreen:
polecam :rotfl: a wręcz zapraszam :-P

dayus
Imię: Dawid

Re: Tarnowskie Góry

Post autor: dayus » 24 sie 2008, o 18:02

W sklepie Tarzan Zoo sprzedają fałszywe kosiarki. A w zbiorniku z pielegniczkami widzialem dzisiaj padniętą bez oczu pielęgniczkę papuzia:/ Nie polecam!

Awatar użytkownika
chemik4
Imię: Kamil

Post autor: chemik4 » 24 sie 2008, o 21:01

Mnie w tym sklepie nic już nie zdziwi ^^ -> "Tarzan ZOO" jest w TESCO
Poza tym personel tam jest mało obeznany w temacie.
Moja prywatna dżungla
MSIE poważnie szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu

dayus
Imię: Dawid

Post autor: dayus » 24 sie 2008, o 23:45

A ja chyba musze odwołać to co napisalem,ponieważ kosiarce wyszły 2 wąsy po tym jak się zadomowiła w zbiorniku i chyba jest kosiarką właściwą.
Ale co do obsługi jednak musze napisac to co chemik4,ponieważ babki sprzedajace rybki pytały sie mnie, które ryby mają wylowic jak powiedzialem nazwę, cóż nie powinni zatrudniac takich ludzi:/ Do tego ta pielegniczka bez oczu:/

Ale byłem też kilka dni temu w Palecie i tam obsługa miód. Pani zna się na rzeczy,rybki wygladaly na zdrowe i wszystko OK!.

Sklep w przesmyku, koło rynku (nie wiem, który to sklep i jaka ulica) tam rybki ładne,sklepik bardzo malutki no i zatrudnili nowego pracownika,ktory dopiero sie uczy i malo wie o rybkach,ale Panie,ktore wczesniej pracowaly,bądź kierowniczki,bo dosc wygadane juz sie znają na rzeczy.

I to tyle mojego info nt. sklepów w TG.

Awatar użytkownika
Maximus_ASR
Imię: Krystian

Post autor: Maximus_ASR » 23 wrz 2008, o 09:12

chemik4 pisze:Mnie w tym sklepie nic już nie zdziwi ^^ -> "Tarzan ZOO" jest w TESCO
Poza tym personel tam jest mało obeznany w temacie.
A już miałem nadzieje że ten sklep został zamknięty ponieważ byłem tam w tesco bodajże z rok temu i wnętrze było ogołocone a sklep zamknięty,myślałem że likwidacja ale widocznie nie,pracowałem kiedyś tuż obok tesco i miałem okazje bywać tam często,to co widziałem w tych akwariach to wołało o pomste do nieba,jednym słowem rzeż niewiniątek i z tego co słyszę to nic się nie zmieniło.
126L-ogólne
63L -ogólne

ODPOWIEDZ